Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

93 školních sportovních klubů se 3082 členy

PODÍVEJTE SE NA KONEČNÉ VÝSLEDKY SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019-2020

20. 6. 2020 (autor: Bohumil Adamec)

Tabulky najdete v sekci Soutěže. Zde uvádíme první tři v školy v každé kategorii. Malou sportovní olympiádu žáků prvního stupně ZŠ vyhrála ZŠ Sokolov, Švabinského, druhá skončila ZŠ Ostrov, Masarykova a třetí se umístila ZŠ JIH Mariánské Lázně, Komenského. Sportovní olympiádu v Kategorii žáků druhého stupně ZŠ a příslušných ročníků osmiletých gymnázií vyhrála ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská, druhá byla ZŠ Sokolov, Pionýrů a třetí je ZŠ Ostrov, Masarykova. Kategorii středních škol ve Středoškolské sportovní olympiádě vyhrálo Gymnázium Sokolov a KVC, druhá byla Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary a třetí místo obsadilo Gymnázium Cheb. Pořadí bylo ovlivněno menším počtem soutěží v souvislosti s pandemií Corona viru. Vše ostatní najdete v jednotlivých tabulkách..