Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

93 školních sportovních klubů se 3082 členy

VÝSLEDKY NAŠICH ŠKOL NA REPUBLIKOVÝCH FINÁLE VE ŠKOLNÍM ROCE 2019-2020

15. 9. 2020 (autor: Bohumil Adamec)

Ve školním roce 2019-2020 se konaly jen tři republiková finále kterých se zúčasnily školy Karlovarského kraje. V přespolním běhu v kategorii III. dívky obsadila ZŠ Ostrov, Masarykova velmi dobré sedmé místo. chlapci ZŠ Sokolov, Pionýrů byli dvanáctí, v kategorii IV. dívky obsadila ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská skvělé druhé místo. Blahopřejeme. Chlapci ze ZŠ Kynšperk byli dvanáctí. V kategorii V. byla děvčata ze SPgŠ, gymnázia a VOŠ Karlovy Vary čtrnáctá, devátí byli chlapci z Gymnázia Cheb. Ve Středoškolském atletickém poháru obsadila děvčata ze SPgŠ, gymnázia a VOŠ jedenácté místo, chlapci z Prvního českého gymnázia v Karlových Varech byli třináctí. Poslední Republikové finále bylo v plavání v kategorii V. Dívky ze SZŠ a VOŠZ Karlovy Vary obsadila jedenácté místo, chlapci z Gymnázia Sokolov a KVC obsadili jedenácté místo..