Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

93 školních sportovních klubů se 3082 členy

Nejbližší soutěže

Krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Krajská rada AŠSK ČR Karlovarského kraje


V dokumentech krajské rady najdete:

Termínové listiny, propozice, výsledkové listiny a tabulky sportovních soutěžím žáků prvního stupně základních škol, sportovních soutěží žáků druhého stupně základních škol a nižšího stupně osmiletých gymnázií a sportovních soutěží žáků středních škol. Pro první pololetí školního roku 2020/2021 jsou sportovní soutěže zrušeny!!!  

Veřejně prospěšné programy KR AŠSK ČR Karlovarského kraje pro školní rok 2019/2020, tzv. Manuál. Manuál pro rok 2020/2021 není zpracován z důvodu pandemie a z toho vyplývajících nejasností ohledně sportovních soutěží. 

Souhrnné výsledky sportovních soutěží žáků prvního stupně základních škol, souhrnné výsledky sportovních soutěží žáků druhého stupně základních škol a nižšího stupně osmiletých gymnázií a souhrnné výsledky sportovních soutěží žáků středních škol ve školním roce 2019/2020.

Plán práce a zápisy z jednání Krajské rady AŠSK ČR Karlovarského kraje ve školním roce 2020/2021.

 

Několik zajímavostí:

Krajská rada AŠSK ČR Karlovarského kraje sdružuje tři okresní rady AŠSK ČR-Karlovy Vary, Sokolov a Cheb.

Krajská rada AŠSK ČR Karlovarského kraje má pět členů, které vede ve funkci předsedy Bohumil Adamec, jeho zástupcem je Jan Žídek. Hospodářskou KR AŠSS ČR Karlovarského kraje je Jitka Levaiová.  Předsedkyně OR Sokolov Renata Krčková a předseda OR Karlovy Vary Vít Mašek jsou členy rady.

Ve veřejně prospěšných programech krajské rady najdete veškeré informace, které jsou nutné k orientaci ve sportovních aktivitách žáků základních a středních škol Karlovarského kraje.

Pokud se potřebujete podívat na stránky okresních rad AŠSK ČR Karlovarského kraje, máte možnost pro okres Cheb zadat popř. kliknout na orasskcheb.gymcheb.cz, pro okres Sokolov assksokolov.wordpress.com a pro okres Karlovy Vary or.assk-kv.cz.

 

Kontakty