Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

41 školních sportovních klubů se 1622 členy

Krajská rada AŠSK ČR Karlovarského kraje

Termínové listiny, propozice, výsledkové listiny a tabulky sportovních soutěžím žáků prvního stupně základních škol, sportovních soutěží žáků druhého stupně základních škol a nižšího stupně osmiletých gymnázií a sportovních soutěží žáků středních škol.

Veřejně prospěšné programy KR AŠSK ČR Karlovarského kraje pro školní rok 2017/2018, tzv. Manuál.

Souhrnné výsledky sportovních soutěží žáků prvního stupně základních škol, souhrnné výsledky sportovních soutěží žáků druhého stupně základních škol a nižšího stupně osmiletých gymnázií a souhrnné výsledky sportovních soutěží žáků středních škol.

Plán práce a zápisy z jednání Krajské rady AŠSK ČR Karlovarského kraje ve školním roce 2017/2018.

 

Několik zajímavostí:

Krajská rada AŠSK ČR Karlovarského kraje sdružuje tři okresní rady AŠSK ČR-Karlovy Vary, Sokolov a Cheb.

Krajská rada AŠSK ČR Karlovarského kraje má pět členů, které vede ve funkci předsedy Bohumil Adamec, jeho zástupcem je Jan Žídek. Hospodářskou KR AŠSS ČR Karlovarského kraje je Jitka Levaiová, sekretářkou Věra Adamcová. Nově zvolená předsedkyně OR Sokolov Renata Krčková je člen rady.

Ve veřejně prospěšných programech krajské rady najdete veškeré informace, které jsou nutné k orientaci ve sportovních aktivitách žáků základních a středních škol Karlovarského kraje.

Pokud se potřebujete podívat na stránky okresních rad AŠSK ČR Karlovarského kraje, máte možnost pro okres Cheb zadat popř. kliknout na www.sweb.cz/orasskcheb, pro okres Sokolov www.assksokolov.cz.

 

Kontakty