Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

93 školních sportovních klubů se 3082 členy

Nejbližší soutěže

Krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 12/2023

Číslo 12/2023 - PDF | eBook
Všechna čísla (40)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
BASKETBAL Basketbal 5.-6. 6. 2024
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Tělocvična ZŠ Sokolov, Švabinského
ZŠ Sokolov, Švabinského

Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 v 11:43

OVOV Atletika 29. 5. 2024
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Městský stadion Ostrov u ZŠ Masarykova
ZŠ Ostrov, Masarykova

Poslední aktualizace: 12. 1. 2024 v 09:45

POHÁR ROZHLASU Atletika 23. 5. 2024
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Stadion Baník Sokolov
ZŠ Sokolov, Běžecká

Poslední aktualizace: 7. 3. 2024 v 19:14

MINIFOTBAL Minifotbal 21. 5. 2024
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Fotbalový areál Baník Sokolov
ZŠ Sokolov, Pionýrů

Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 v 11:39

ORIENTAČNÍ BĚH Orientační běh 16. 5. 2024
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ČSOB Sokolov
KR AŠSK ČR KK

Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 v 12:27

BADMINTON Badminton 15. 5. 2024
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Karlovy Vary, Drahovice
Svaz badmintonu

Poslední aktualizace: 10. 4. 2024 v 19:03

MINIFOTBAL Minifotbal 9. 5. 2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Fotbalový areál Baník Sokolov
ZŠ Sokolov, Pionýrů

Poslední aktualizace: 13. 3. 2024 v 07:10

FLORBAL Florbal 18. 4. 2024
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Cheb
Gymnázium Cheb

Poslední aktualizace: 14. 6. 2024 v 19:14

BASKETBAL Basketbal 17. 4. 2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
HMS Karlovy Vary
ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská

Poslední aktualizace: 16. 4. 2024 v 15:28

VOLEJBAL Volejbal 11. 4. 2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
HMS Karlovy Vary
PČG v Karlových Varech

Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 v 11:34

FLORBAL Florbal 8. 4. 2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Gymnázium Cheb

Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 v 11:21

FLORBAL Florbal 4. 4. 2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Cheb
Gymnázium Cheb

Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 v 11:16

ŠPLH-kategorie Šplh 28. 3. 2024
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Tělocvična ZŠ Chodov, Školní
ZŠ Chodov, Školní

Poslední aktualizace: 10. 4. 2024 v 19:00

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA Sportovní gymnastika 20. 3. 2024
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Březová
ZŠ Březová

Poslední aktualizace: 10. 4. 2024 v 20:33

PLAVÁNÍ Plavání 15. 12. 2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Bazén Sokolov
Gymnázium Sokolov a KV C

Poslední aktualizace: 2. 2. 2024 v 22:15

HALOVÝ FOTBAL Fotbal 14. 12. 2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Chlapci
Sportovní hala ZŠ Františkovy Lázně, Česká
ZŠ Františkovy Lázně, Česká

Poslední aktualizace: 2. 2. 2024 v 22:13

HÁZENÁ Házená 6. 12. 2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Cheb
5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého

Poslední aktualizace: 2. 2. 2024 v 21:55

STOLNÍ TENIS Stolní tenis 30. 11. 2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Tělocvična Gymnázium Cheb
Gymnázium Cheb

Poslední aktualizace: 2. 2. 2024 v 21:48

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ Atletika 12. 10. 2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Lehkoatletický stadion Chodov
ZŠ Chodov, Školní

Poslední aktualizace: 2. 2. 2024 v 21:13

PŘESPOLNÍ BĚH Atletika 5. 10. 2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní areál Aš
Gymnázium Aš

Poslední aktualizace: 2. 2. 2024 v 21:12

Průběžně tabulky pro školní rok 2023 / 2024