Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

Krajská rada AŠSK Karlovarského kraje

93 školních sportovních klubů se 3082 členy

Soutěže Kvalifikace na republikové finále

Název soutěže Sport Datum
Fotbal SLSŠ - kvalifikace E Fotbal 22. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Horní 3276, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Fotbal SLSŠ - kvalifikace C Fotbal 21. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01
Fotbal SLSŠ - kvalifikace A Fotbal 20. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
ČAFC Praha, K vodě 3186/2, Praha 10, část obce Záběhlice
Fotbal SLSŠ - kvalifikace B Fotbal 20. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01
Volejbal SLZŠ - kvalifikace E (chlapci) Volejbal 15. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Tomkova 314/45, Olomouc
Volejbal SLZŠ - kvalifikace A Volejbal 14. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Fotbal SLSŠ - kvalifikace D Fotbal 14. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Mlýnská 931/15, 678 01 Blansko
Volejbal SLZŠ - kvalifikace B Volejbal 14. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Okružní 2331, Rakovník 269 01
Volejbal SLZŠ - kvalifikace E (dívky) Volejbal 10. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Tomkova 314/45, Olomouc
Volejbal SLZŠ - kvalifikace C Volejbal 9. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Jičín, sportovní hala ( Revoluční ul. )
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace E Minikopaná 9. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Obvodová 3607/19, Kroměříž 767 01
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace C Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Městský stadion – Jičín, Revoluční 863
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace A Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Krušnohorská 1675, Jirkov
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace D Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1652, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace B (chlapci) Minikopaná 7. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Litavce, Příbram 261 01
Volejbal SLZŠ - kvalifikace D Volejbal 3. 5. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Jungmannova 8, Žďár nad Sázavou
Minikopaná SLZŠ - kvalifikace B (dívky) Minikopaná 30. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Na Litavce, Příbram 261 01
Basketbal SLZŠ - kvalifikace D Basketbal 10. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
ZŠ Pardubice - Studánka, Pod Zahradami 317
Basketbal SLZŠ - kvalifikace C Basketbal 9. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Jičín, ulice Revoluční
Basketbal SLZŠ - kvalifikace B Basketbal 9. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Basketbal SLZŠ - kvalifikace A Basketbal 9. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ - ARÉNA KARLOVY VARY, Západní 1812;
Házená SLZŠ - kvalifikace A Házená 4. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Městská hala Cheb
Házená SLZŠ - kvalifikace E Házená 3. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadiónu 1357/6a, Olomouc
Basketbal SLZŠ - kvalifikace E Basketbal 2. 4. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Kotojedská 2590, Kroměříž
Házená SLZŠ - kvalifikace D Házená 28. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Neužilova 35, Brno
Florbal SLSŠ - kvalifikace E Florbal 28. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Dukelská 1412/21, Jeseník
Házená SLZŠ - kvalifikace B Házená 26. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Elišky Krásnohorské 10, Plzeň
Házená SLZŠ - kvalifikace C Házená 26. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Revoluční 863, Jičín
Florbal SLSŠ - kvalifikace C Florbal 21. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal SLSŠ - kvalifikace D Florbal 20. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Okružní 4628/2, Jihlava
Volejbal SLSŠ - kvalifikace E Volejbal 19. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Purkyňova 116/48, Nový Jičín
Florbal SLSŠ - kvalifikace B Florbal 19. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Florbal SLSŠ - kvalifikace A Florbal 19. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Florbal III. - kvalifikace E (dívky) Florbal 6. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Opava
Florbal SLZŠ - kvalifikace E (dívky) Florbal 6. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Opava
Florbal SLZŠ - kvalifikace A Florbal 6. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Florbal III. - kvalifikace E (chlapci) Florbal 5. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 2295, Uherský Brod
Florbal SLZŠ - kvalifikace E (chlapci) Florbal 5. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 2295, Uherský Brod
Volejbal SLSŠ - kvalifikace B Volejbal 5. 3. 2019
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Florbal III. - kvalifikace D (dívky) Florbal 28. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
SportPoint, Střední 26, Brno
Florbal SLZŠ - kvalifikace D (dívky) Florbal 28. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
SportPoint, Střední 26, Brno
Přehazovaná - krajské kolo, Hl. m. Praha Vybíjená 28. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Házená SLSŠ - kvalifikace D Házená 26. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Dolní Cerekev, sportovní hala
Florbal III. - kvalifikace D (chlapci) Florbal 19. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
T.G.Masaryka 1145, Litomyšl
Florbal SLZŠ - kvalifikace D (chlapci) Florbal 19. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
T.G.Masaryka 1145, Litomyšl
Házená SLSŠ - kvalifikace B Házená 15. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala Plzeň, Úslavská 75, 301 59 Plzeň 2-Slovany
Florbal III. - kvalifikace C Florbal 14. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec
Florbal SLZŠ - kvalifikace C Florbal 12. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec
Házená SLSŠ - kvalifikace A Házená 8. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice I. 987/5, Praha
Volejbal SLSŠ - kvalifikace A Volejbal 7. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
TJ Sokol Žižkov, Koněvova 19, Praha 3
Florbal III. - kvalifikace A Florbal 5. 2. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Praha 4 - HFK Děkanka, Děkanská vinice I. 987/5
Házená SLSŠ - kvalifikace C Házená 30. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Revoluční 863, Jičín
Volejbal SLSŠ - kvalifikace D Volejbal 30. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
VFU Palackého, Brno
Házená SLSŠ - kvalifikace E Házená 30. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Hlavní 492, Zubří
Volejbal SLSŠ - kvalifikace C Volejbal 28. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Liberec - hala TU Harcov
Florbal SLZŠ - kvalifikace B Florbal 25. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Plzeň - Městská sportovní hala (TJ Lokomotiva), Úslavská 75
Florbal III. - kvalifikace B Florbal 24. 1. 2019
Kvalifikace na republikové finále
Plzeň - Městská sportovní hala (TJ Lokomotiva), Úslavská 75.
Basketbal SLSŠ - kvalifikace B Basketbal 17. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala STARZ, Máchova ulice, Strakonice
Basketbal SLSŠ - kvalifikace A Basketbal 14. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ - ARÉNA KARLOVY VARY, Západní 1812;
Basketbal SLSŠ - kvalifikace E Basketbal 11. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Hala ZŠ Ostrava – Bělský Les, B. Dvorského 1
Basketbal SLSŠ - kvalifikace D Basketbal 7. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Basketbal SLSŠ - kvalifikace C Basketbal 5. 12. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk
Basketbal VI. B - kvalifikace D Basketbal 27. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala L. Pokorného, Fügnerova 8, Třebíč
Basketbal VI. B - kvalifikace E Basketbal 16. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Bohumíra Dvorského 1049/1, 700 30 Ostrava-jih-Bělský Les
Basketbal VI. B - kvalifikace B Basketbal 12. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec
Basketbal VI. B - kvalifikace C Basketbal 8. 11. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk
Basketbal VI. B - kvalifikace A Basketbal 31. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Fotbal VI.A - kvalifikace E Fotbal 24. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
FK Bílovec, Nový Jičín
Fotbal VI.A - kvalifikace D Fotbal 17. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
ASK Blansko, Mlýnská
Fotbal VI.A - kvalifikace C Fotbal 17. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Městský stadion – Jičín, Revoluční 863
Fotbal VI.A - kvalifikace B Fotbal 16.-19. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
stadion J. Žaloudka - 33. ZŠ, Terezie Brzkové 31
Fotbal VI.A - kvalifikace A Fotbal 16. 10. 2018
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní areál ČAFC Praha 10 – Spořilov